پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اولویت اصلی ما حفاظت از عرصه های منابع طبیعی است
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 3516
بازدید کل : 123568
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1397 8:38
بازدید : 245 6 دی 1396 11:8 شماره :45641
در آئین تکریم و معارفه مسئول منابع طبیعی ملارد مطرح شد
اولویت اصلی ما حفاظت از عرصه های منابع طبیعی است
آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد با حضور فرماندار و برخی از مدیران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در این مراسم بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به ویژگی های این شهرستان اشاره کرد و در همین ارتباط گفت: اراضی منابع طبیعی این شهرستان در زمینه احیاء و توسعه از استعداد خوبی برخوردار است که در این خصوص اراده و عزم جدی وجود دارد.
وی مدیریت جامع حوزه آبخیز گمرگان، اجرای پروژه بین المللی ترسیب کربن و طرح های بیابان زدائی را از ویژگی های بارز این شهرستان برشمرد و افزود: با توجه به پتانسیل و ظرفیت های موجود برای احیاء و توسعه عرصه های منابع طبیعی در سطح این شهرستان نیاز است تا نگاه ویژه ای به این شهرستان داشته باشیم.
فرماندار شهرستان ملارد از آمادگی تمامی بخش های مختلف این شهرستان در پیشبرد فعالیت های منابع طبیعی خبرداد.
بر اساس این گزارش دکتر علی کیان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران طی سخنانی در این مراسم با اشاره به اینکه 80درصد اراضی استان جزو اراضی ملی می باشد تأکید کرد: با توجه به اهمیت عرصه های منابع طبیعی اولویت اصلی ما حفاظت از این عرصه هاست.
وی اظهار داشت: از آنجائی که عرصه های منابع طبیعی از گستردگی زیادی برخوردار است ضرورت ایجاب می کند تا برای حفاظت هرچه بهتر از این سرمایه های ملی تمامی مردم، دستگاه ها و نهادها در این امر مهم سهیم باشند.
در این مراسم با تقدیر از خدمات سید علی عظیمی رئیس سابق اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد، مسعود چهارنظم به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
وی سوابقی همچون رئیس اداره امور اجرائی آبخیزداری و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پیشوا را در کارنامه خود دارد.
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :