پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - توسعه بوستان جنگلی سرخه حصاردر دستور کار قرارگرفت
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 3999
بازدید کل : 123600
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1397 8:38
بازدید : 169 11 دی 1396 13:24 شماره :45799

توسعه بوستان جنگلی سرخه حصاردر دستور کار قرارگرفت
  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از تشکیل جلسه مشترک این اداره کل با مسئولان شهرداری منطقه 13 تهران به منظور توسعه جنگل کاری و فضای سبز بوستان جنگلی سرخه حصار خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران علی کیان در همین ارتباط افزود: در این جلسه مسائل و مشکلات مرتبط با این بوستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد اقدامات اجرائی لازم برای رفع مشکلات مطروحه و همکاری مشترک در زمینه توسعه جنگل کاری و فضای سبز این بوستان انجام شود.
 وی اظهار داشت: از آنجایی که بوستان جنگلی سرخه حصار واقع در شرق تهران از جمله بوستان هایی است که در منطقه حفاظت شده محیط زیست نیز قرار دارد، از لحاظ زیست محیطی و حفظ حیات وحش از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بر این اساس ضرورت ایجاب می کند که موضوع تداوم مراقبت و نگهداری و توسعه آن به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد که این نشست در همین راستا برگزار شد.
کیان در ادامه اضافه کرد: بوستان جنگلی سرخه حصار در دهه 40 با مساحتی حدود 700 هکتار توسط منابع طبیعی استان تهران ایجاد شده و از سال 69 بر اساس توافق نامه منعقد شده و با تنظیم قراردادی مراقبت و نگهداری این بوستان به شهرداری منطقه 13محول شده است.  
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :