پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تعاونی تخصصی منابع طبیعی شهرستان دماوند افتتاح شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 3230
بازدید کل : 123552
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1397 8:38
بازدید : 282 16 دی 1396 10:48 شماره :45874

تعاونی تخصصی منابع طبیعی شهرستان دماوند افتتاح شد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از افتتاح و آغاز به کار شرکت تعاونی تخصصی و فراگیر منابع طبیعی، آبخیزداری و کشاورزی این شهرستان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران علی خلیلی در حاشیه آئین افتتاحیه این تعاونی افزود: این تعاونی که با حمایت این اداره کل، فرمانداری، تعاون روستائی و جهادکشاورزی شهرستان دماوند راه اندازی شده با هدف ترویج و تحکیم مشارکت، همکاری و تعاون عمومی، تأمین نیازهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعضاء و در راستای کمک به تحقق عدالت اجتماعی تشکیل شده است.
وی به مزایای تشکیل این تعاونی اشاره کرد و اظهار داشت: با تشکیل این تعاونی و افزایش مشارکت پذیری شاهد ارتقاء سطح زندگی و معیشتی اعضاء و جلوگیری از مهاجرت و در نهایت فعالیت در راستای توسعه پایدار منابع طبیعی خواهیم بود.
خلیلی اضافه کرد: برای تحقق اهداف مورد نظر سه گروه شامل بهره برداران کشاورزی و منابع طبیعی، فارغ التحصیلان رشته های منابع طبیعی و رشته های مرتبط و فعالان محیط زیست و منابع طبیعی جزء اعضاء این تعاونی می باشند.
دفتر این تعاونی با حضور تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی و اعضای آن در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند رسماً افتتاح شد و در حال حاضر حدود 180 نفر عضو دارد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :