پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 200 کیلوگرم چوب و ذغال تاغ در شهریار کشف شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 3197
بازدید کل : 123548
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1397 8:38
بازدید : 420 10 بهمن 1396 11:33 شماره :46447

200 کیلوگرم چوب و ذغال تاغ در شهریار کشف شد
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شهریار از کشف و ضبط 80کیلوگرم چوب و 120کیلوگرم ذغال درختچه تاغ در منطقه قجر تخت رستم این شهرستان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران جواد پیربداغی با اعلام این خبر افزود: در پی گزارش های مردمی و عملیات گشت و مراقبت توسط یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان کوره هائی که به صورت غیر قانونی اقدام به تهیه ذغال می کردند شناسائی که پس از این اقدامات این میزان چوب و ذغال کشف و ضبط شد.
این مقام مسئول اظهار کرد: از آنجائی که چوب درختچه تاغ برای تهیه ذغال مناسب است از این رو افراد متخلف و سودجو برای رسیدن به منافع شخصی، اقدام به حمل چوب قاچاق به این منطقه و تهیه ذغال می کنند که به منظور جلوگیری از قطع درختچه های تاغ و حفظ محیط زیست درصدد هستیم با تدابیر و تمهیدات در نظر گرفته شده و هماهنگی های لازم با مراجع قضائی، نیروی انتظامی و... این کوره های غیر قانونی جمع آوری شوند.
وی از عموم مردم درخواست کرد برای حفظ عرصه های منابع طبیعی و انفال در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی ملی و حمل چوب های قاچاق مراتب را فوراً از طرق شماره تلفن 1504 به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :