پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجدید میثاق مدیران و بسیجیان منابع طبیعی استان تهران با آرمان های امام(ره) و شهدا
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 4011
بازدید کل : 123602
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1397 8:38
بازدید : 172 14 بهمن 1396 13:30 شماره :46524

تجدید میثاق مدیران و بسیجیان منابع طبیعی استان تهران با آرمان های امام(ره) و شهدا

 در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی، مدیران و جمعی از بسیجیان پایگاه شهید مطهری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با آرمان های امام(ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران همزمان با سومین روز از ایام ا... دهه فجر و در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مدیران و بسیجیان این اداره کل همگام با خیل عظیم کارکنان و بسیجیان وزارت جهادکشاورزی و سازمان های تابعه، با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام(ره)، انقلاب اسلامی و شهدا، با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند و با قرائت فاتحه و اهدای تاج گل، یاد و خاطره امام راحل را گرامی داشتند.
بر اساس این گزارش در این مراسم،نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در سخنانی ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: امام خمینی (ره) از جمله بندگانی است که در پیشگاه پروردگار عالم دارای درجه والایی است بنابراین خداوند به ایشان توفیقی عطا کرد تا انقلاب اسلامی را با همراهی ملت ایران به پیروزی برسانند.

 

 آیت‌الله حسن عالمی با بیان این که دستاورد بزرگ انقلاب با تلاش امام خمینی (ره)، جانشین صالح ایشان و خون شهیدان میسر شده است، خاطرنشان کرد: تکلیفی بر دوش امت اسلام است تا در حفظ و نگهداری انقلاب اسلامی و ارتقای این دستاورد بزرگ تلاش کنیم.
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: خداوند بر تلاش ملت ایران برای تداوم این انقلاب شاهد است و امیدواریم به درستی در پیشبرد اهداف آن بکوشیم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :