پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تعاونی تخصصی منابع طبیعی شهرستان فیروزکوه افتتاح شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 3529
بازدید کل : 123569
آخرین بروزرسانی:
30 مهر 1397 8:38
بازدید : 220 23 بهمن 1396 10:11 شماره :46697

تعاونی تخصصی منابع طبیعی شهرستان فیروزکوه افتتاح شد

 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه از افتتاح و آغاز به کار شرکت تعاونی تخصصی و فراگیر منابع طبیعی، آبخیزداری و کشاورزی این شهرستان در آخرین روز از دهه فجر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران جمشید جویباری با اعلام این خبر افزود: این تعاونی که با حمایت این اداره کل، فرمانداری، تعاون روستایی و جهادکشاورزی شهرستان فیروزکوه راه اندازی شده با هدف ترویج و تحکیم مشارکت همکاری و تعاون عمومی، تأمین نیازهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعضاء و در راستای کمک به تحقق عدالت اجتماعی تشکیل شده است.
وی به مزایای تشکیل این تعاونی اشاره کرد و اظهار داشت: با تشکیل این تعاونی و افزایش مشارکت پذیری شاهد ارتقاء سطح زندگی و معیشتی اعضاء و جلوگیری از مهاجرت و در نهایت فعالیت در راستای توسعه پایدار منابع طبیعی خواهیم بود.
جویباری تصریح کرد: برای تحقق اهداف مورد نظر سه گروه شامل بهره برداری کشاورزی و منابع طبیعی، فارغ التحصیلان رشته های منابع طبیعی و رشته های مرتبط و فعالان محیط زیست و منابع طبیعی جزء اعضاء این تعاونی می باشند.
دفتر این تعاونی با حضور تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی و اعضای آن در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه رسماً افتتاح شد.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :