پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بازدید معاون سازمان جنگل ها از مراتع شهرستان پاکدشت
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 1980
بازدید کل : 223539
آخرین بروزرسانی:
1 فروردين 1398 17:10
بازدید : 192 17 شهريور 1397 10:20 شماره :51643

بازدید معاون سازمان جنگل ها از مراتع شهرستان پاکدشت
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاکدشت از بازدید ناصر حیدری پوری معاون آبخیزداری، امور مراتع و بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و ترحم بهزاد مدیرکل دفتر امور مراتع این سازمان از طرح آبخوانداری و مراتع این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران اصغر سپه وند در همین ارتباط گفت: معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها از طرح مرتعداری کولیک و طرح آبخوانداری حوزه آبخیز کولیک و چنداب بازدید به عمل آورد و بر اجرای طرح های مرتعداری و توجه به حقوق مرتعداران و همچنین بر لزوم پایش اجرای طرح های آبخوانداری و نتایج آن تأکید کرد.

به گفته سپه وند در این بازدید میدانی حیدری پوری به مزایا و آثار اقدامات آبخیزداری اشاره کرد و اظهار داشت: حفاظت از منابع آب، پیشگیری و مهار سیلاب، جلوگیری از فرسایش خاک، تقویت پوشش گیاهی، تقویت منابع آب زیرزمینی و کاهش رسوب در پشت سدها از مهم ترین آثار مطلوب اجرای طرح های آبخیزداری در کشور می باشد.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاکدشت بیان داشت: این شهرستان دارای 23 هزار هکتار مراتع میانبند است که 6 سامان عرفی را شامل می شود که تا کنون 15 هزار هکتار از این مراتع شامل 4 سامان عرفی زیر پوشش طرح مرتعداری قرار گرفته است.

در این بازدید علی کیان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، سید علی عظیمی معاون فنی و تنی چند از کارشناسان این اداره کل بازدیدکنندگان را همراهی می کردند.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :