پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - شرکت تعاونی کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس تشکیل شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 1546
بازدید کل : 223493
آخرین بروزرسانی:
1 فروردين 1398 17:10
بازدید : 156 26 شهريور 1397 13:21 شماره :51951

شرکت تعاونی کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس تشکیل شد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس گفت: با برگزاری مجمع عمومی و انتخاب اعضاء هیئت مدیره و بازرسان، شرکت تعاونی تخصصی و فراگیر کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان تشکیل و رسماٌ فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران یحیی روستائی با اعلام این مطلب افزود: این شرکت تعاونی با هدف ترویج و تحکیم مشارکت، همکاری و تعاون عمومی، تأمین نیازهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعضاء و در راستای کمک به تحقق عدالت اجتماعی تشکیل شده است.

وی استفاده از مشارکت های مردمی را گامی موثر در تشکیل این شرکت تعاونی دانست و افزود: با تشکیل این تعاونی و افزایش مشارکت پذیری شاهد ارتقاء سطح زندگی و معیشتی اعضاء و جلوگیری از مهاجرت و در نهایت فعالیت در راستای توسعه پایدار منابع طبیعی خواهیم بود.

روستائی در ادامه خاطر نشان کرد: برای تحقق اهداف مورد نظر دامداران صاحب پروانه چرا، کشاورزان، فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و منابع طبیعی و فعالان این بخش، آبخیزداران و باغداران به عضویت این تعاونی درآمده اند.

 

  

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :