بازدید : 65 13 شهريور 1396 11:5 شماره :52392

420 هکتار از اراضی ملی شهرستان پردیس سند دار شد
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس گفت: برای 420 هکتار از اراضی ملی پلاک عسلک این شهرستان به نام دولت سند صادر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران یحیی روستائی با بیان اینکه سنددار شدن اراضی ملی موجب تثبیت نهایی مالکیت دولت بر روی این اراضی و جلوگیری از سوء استفاده و تصرف به انفال می شود افزود: بر همین اساس اقدامات اصلاح هندسی بر روی 774هکتار از اراضی ملی پلاک های عباس آباد قوامین، خانلرآباد و طاهر آباد انجام شده که با همکاری اداره ثبت اسناد در آینده نزدیک سند مالکیت به نام دولت برای این اراضی نیز صادر خواهد شد.
وی از احداث دو سد سنگی ملاتی به حجم سازه ای 780مترمکعب خبرداد و در این ارتباط اظهارداشت: با هدف کنترل سیل و جلوگیری از ورود رسوبات به دریاجه سد ماملو دو سد در زیرحوزه آبخیز باغکمش از حوزه آبخیز سد ماملو احداث شده است که عملیات اجرائی ساخت این دو سد به اتمام رسیده و آماده بهره برداری می باشد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس به ایجاد شبکه رایانه ای اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: زیر ساخت های لازم برای راه اندازی اتوماسیون تحت وب بر روی این شبکه آماده شده و به منظور استفاده از ارتباط اینترنتی MPLS ، این شهرستان بعنوان پایلوت انتخاب که با برنامه ریزی های بعمل آمده به تمامی ادارات شهرستانها نیز تعمیم داده خواهد شد.
روستائی یادآور شد: به منظور تسهیل و تسریع در امر پاسخگوئی به استعلامات اراضی و رضایتمندی مردم سامانه سامط (پاسخگوئی به استعلام منابع طبیعی) بصورت آزمایشی در این شهرستان در حال انجام است.
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :