بازدید : 45 21 شهريور 1396 11:2 شماره :52537

رفع تصرف از 34 هزار مترمربع اراضی ملی دماوند
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از رفع تصرف 34 هزار مترمربع اراضی ملی این شهرستان به ارزش 3 میلیارد و چهارصدمیلیون تومان خبرداد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران علی خلیلی با اعلام این خبر افزود: این اراضی که در پلاک دهن شهرستان دماوند واقع شده بود در اجرای حکم قطعیت یافته از سوی مراجع قضائی و با حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی ، نیروی انتظامی و نماینده دستگاه قضائی رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد. 
وی ادامه داد: فرد متصرف اقدام به ایجاد شخم و شیار بر روی این اراضی کرده بود که پس از تشکیل پرونده تخلف و طی مراحل قانونی و پیگیری های به عمل آمده ، این اراضی از ید متصرف خارج شد.
خلیلی عرصه های منابع طبیعی را جزو انفال و متعلق به همه مردم دانست و اظهار داشت: از آنجائیکه عرصه های ملی بعنوان بستر حیات و توسعه پایدار از اهمیت و ارزش بالائی برخوردار است ، ضرورت ایجاب می کند که آحاد مردم و همچنین تمامی دستگاه ها و نهادها در حفظ و حراست از این سرمایه های ملی با مجموعه منابع طبیعی همکاری لازم را داشته باشند.
وی از عموم مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی ملی مراتب را از طریق شماره تلفن 1504 به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.
 

|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :