پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه ستاد هماهنگی اجرای پروژه های اعتبارات صندوق توسعه ملی برگزار شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 1548
بازدید کل : 223495
آخرین بروزرسانی:
1 فروردين 1398 17:10
بازدید : 175 17 مهر 1397 10:19 شماره :52565

جلسه ستاد هماهنگی اجرای پروژه های اعتبارات صندوق توسعه ملی برگزار شد

جلسه ستاد استانی هماهنگی اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در این نشست حمیدرضا زکی زاده معاون آبخیزداری این اداره کل و دبیر ستاد توضیحاتی را درباره میزان کل اعتبار، پروژه ها و تعهد هر یک از معاونت ها بیان داشت و گزارشی از اقدامات انجام شده را به جلسه ارائه کرد.

در ادامه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران اظهار داشت: امسال یکی از اولویت های ما موضوع آبخیزداری است چرا که برای نخستین بار و با عنایت مقام معظم رهبری اعتبار خوبی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوان داری در نظر گرفته شده است که ضروری است این پروژه ها با یک برنامه ریزی و طراحی مناسب در سطح استان به مرحله اجرا درآید.

وی خطاب به اعضای ستاد انسجام و یکپارچگی برای اجرای هر چه سریعتر پروژه ها را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: اقداماتی همچون مستندسازی، اطلاع رسانی و فرهنگسازی، انعقاد قرارداد با تسهیلگران و برگزاری جلسات ستاد هماهنگی به طور منظم باید در دستور کار قرار داشته باشد.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :