پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه ارزیابی پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) منابع طبیعی استان تهران برگزار شد
پیشخوان روزنامه ها
آمار بازدید
بازدید روز : 6640
بازدید کل : 313110
آخرین بروزرسانی:
26 تير 1398 ساعت 11:14
بازدید : 61 17 تير 1398 ساعت 10:6 شماره :61661

جلسه ارزیابی پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) منابع طبیعی استان تهران برگزار شد

جلسه ارزیابی پایگاه بسیج شهید مطهری(ره) منابع طبیعی استان تهران با حضور نمایندگانی از مرکز مقاومت بسیج وزارت جهادکشاورزی و اعضای شورای این پایگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در این جلسه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مطهری(ره) این اداره کل ضمن خیر مقدم به حاضرین، گزارشی از فعالیت های انجام شده از سوی این پایگاه در سال جاری را ارائه و هر یک از اعضای شورای این پایگاه نیز اقدامات مرتبط به حوزه فعالیت خود را به جلسه ارائه کردند.

بر اساس این گزارش در این نشست جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهادکشاورزی طی سخنانی گفت: شاخصه اصلی بسیج عمل گرایی این نهاد است که با عمل بر اساس ارزش های دینی، انقلابی و اخلاقی می توان راه شهدا را پررنگ ادامه داد.

وی افزود: برای عبور از تحریم های ظالمانه و با توجه به تخصصی بودن وزارت جهادکشاورزی، مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه در کنار بسیج عمومی و وظایف ذاتی خود تشکیل کانون های تخصص را در دستور کار قرار داده است.

جانشین فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهادکشاورزی در ادامه اظهار داشت: تا کنون 52کانون تخصصی بسیج در سطح ملی و استانی و بیش از یک هزار کانون تخصصی و 11 هزار هسته تخصصی در کل کشور تشکیل شده است.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :